Звіт діяльності ДНЗ № 6 “СТРУМОЧОК” за 2022/2023 навчальний рік

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «СТРУМОЧОК» Конотопської міської ради Сумської області загального розвитку, комунальна форма власності. Засновником закладу освіти є Конотопська міська рада.

Юридична адреса дошкільного закладу: 41606, Сумська обл., м.Конотоп, вул. Достоєвського, 25,

Засновник здійснює фінансування дошкільного закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України.

Дошкільний заклад є юридичною особою, має печатку встановленого зразка, бланки з власними реквізитами.

Розрахований на 2 вікові групи.

У 2022-2023 н. р. було сформовано 2 різновікові групи – 39  дітей.

Кількість працівників: 19 осіб. В тому числі: педпрацівників – 6, медперсонал – 1, техперсонал – 12.

Мова виховання дітей – українська. Заклад має обладнану власну територію для організації прогулянок на свіжому повітрі, 1- поверхове приміщення куди входять приміщення по кількості вікових груп,  методичний кабінет, медичний кабінет, пральня, спеціально обладнані туалетні кімнати,  харчоблок. Опалення – індивідуальне., газове, в наявності водогін та каналізація.

Заклад використовує сучасні інформаційні технології і забезпечені необхідним обладнанням, а саме:

– комп’ютерів – 1, підключені до інтернету;

– принтерів – 1;