Дистанційне навчання. Мова рідна, слово рідне

Робота за картиною «Квочка з курчатами». 

Програмовий зміст: навчати дітей розглядати картину; вдосконалювати навички відповідати на запитання за змістом картини простими реченнями, використовувати епітети; продовжувати вчити співати разом із дорослим невеликі пісеньки, виконувати танцювальні руки за показом вихователя; розвивати мовлення, увагу, пам’ять, уміння емоційно реагувати на музику; виховувати доброзичливість, любов і дбайливе ставлення до птахів.

Хід заняття:

— Діти, подивіться, який кошик я сьогодні знайшла . Що тут лежить? (Яйце.) Ви чуєте, звідти хтось стукає?..

— Я загадаю вам загадку, але не просту, а музичну. Спробуйте відгадати.

ПІСНЯ-ЗАГАДКА «КУРЧАТКО»
(сл. В. Воскобойникова, муз. Є. Зарницької)
Тук-тук-тук!
Тук-тук-тук!
Несміливий чути стук.
Це з яєчка, мов із хатки,
Проклювалося… (курчатко).

(Діти відгадують, проспівавши останнє слово.)

— Зараз ви всі станете курчатками.

(Дітям одягаються відповідні шапочки. Діти виконують «Танок курчаток» (муз. Н. Вересокіної).)

— Які ж гарні у нас курчатка. Як гарно вони танцювали!

— Але наше курчатко чомусь засумувало. Воно хоче знайти свою маму. Давайте йому допоможемо.

(Звучить запис «Голоси птахів».)

— Хто співав на подвір’ї?

— Як ви думаєте, як співає мама у курчатка? Хто вона?

— Подивіться, а ось і курочка. (Виставляється картина.)

— Хто зображений на картині?

— Курочок скільки?

— А курчат?

— Курочка яка? (Велика.)

— А курчата? (Маленькі.)

— Курочка якого кольору? А курчата?

— Що робить курочка?

— А курчата?

— Як кличе курочка своїх діток?

— Як дітки їй відповідають?

— Подивіться, як зраділо курчатко, знайшовши свою маму.

— Який настрій став у нього?

— Давайте курочці та курчатам заспіваємо пісеньку

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *