Дистанційне навчання (Старша група)

Дистанційне навчання.  Старша група.

Талановиті пальчики «Мишка»

Мета: вчити дітей ліпити мишку, використовуючи іграшку в якості натури; передавати форму частин іграшки: овальну (тулуб), округлу (голова), циліндричну (ноги); передавати пропорційне співвідношення частин і деталі (вуха, хвіст, лапи); вчити об’єднувати виліплені частини в одне ціле, щільно з’єднувати їх однієї частини до іншої.

Матеріал: іграшка мишка, пластилін, дошка для ліплення, стеки.

Крок 1.Створіть з сірого бруска пластиліну заготовку.

Якщо в наборі вашого пластиліну немає сірого відтінку, то зробіть його самостійно. З’єднайте один цілий брусок білої маси з 1/3 частиною чорного кольору. А щоб тон придбав злегка синюватий відтінок, додайте в масу маленький клубочок яскраво-блакитного пластиліну. Ретельно перемнние його, щоб розлучення відтінків зникли.

Крок2. Ділимо бочонок на три частини, як показано на фото.

Крок 3. З самого більшого кульки створіть тулуб мишеняти. Надайте йому форму груші, а верхню частину сплющите.

Крок4.З другої заготовки меншого розміру створіть голову мишки. Скачайте кульку в овал і пальцями трохи витягніть його, щоб вийшла гостра мордочка.

Тепер з’єднайте дві щойно створені деталі. У вас вийшла основна частина

Крок 5. Тепер за допомогою зворотного боку ручки (ковпачка) створіть на мордочці поглиблення для вічко. Також ви можете скористатися спеціальним стеком з кулькою на кінці.

Крок 6. У створені ямочки помістіть два мініатюрних чорних кульки однакового діаметра. А зверху прикріпіть білі кульки і расплющьте їх..

Крок7. Вушка, хвостик, лапки і носик створити потрібно з блідо-рожевого пластиліну. Брусок маси розділіть на чотири частини.

З більшого грудочки створіть пару великих вух. Розділіть його на дві частини, скачайте їх в кульки і кожну расплющьте. Потім складіть їх навпіл і місце згину (з будь-якого боку) притисніть пальцями.

Зробіть шпажкою на голові тварини отвори і помістіть всередину кінчики вушок.

Крок 8. Далі приєднаєте до кінчика мордочки рожевий носик. Паличкою прорисуйте рот.

Крок 9. З білого пластиліну створіть довгасту корж і приєднайте її до передньої частини тулуба.

Крок 10. Для створення лапок приготуйте два міні-кульки рожевого і дві ковбаски сірого тону. Скачайте їх і по краю прорежьте пальчики і приклейте їх тулуба.

Потім прикріпіть до низу вироби пару рожевих коржів і прорізаємо стеком їх край.

Крок11. Також доповнюємо саморобку тонким рожевим хвостиком.

Крок 12. Прикрасимо мишеняти декількома декоративними елементами – шарфом і карамельної тростиною. Щоб шарф вийшов з оригінальним візерунком, скачайте разом дві ковбаски різної товщини. Расплющьте отриману заготовку, відріжте необхідну довжину і оберніть відрізком

Мишка готова.